Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü Tüm Türkiye'nin gözdesi oldu

Adıyaman Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler personeli Gaffari Çelik’in babası Hüseyin Çelik, vefat etti.
Bu haber 2014-11-24 09:47:54 eklenmiştir.

Açık Tütün Tercih Sebebi Oldu

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        
    Hepimizin bildiği gibi sigara parası Gün geçtikçe artmaktadır . Sizde Eğer bu sigara parasının artışından şikayetçiyseniz açık tütün Tercih edebilirsiniz . Tabii açık tütün alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır . Bunlardan en önemlisi bizim gibi güvenilir birçok referansı olan ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu sitelerden alışveriş yapmak . Şu ana kadar yüzlerce müşterimiz den hiçbirinden bir tek bile şikayet olmadı ve eminiz ki bundan sonra da olmayacaktır . Onlarca açık tütün çeşitlerimizden istediğinizi alabilirsiniz . 
       

        %100 kendi üretimimiz %100 doğal hiçbir katkı maddesi olmadan kendimiz tek tek işlediğimiz tütün ‘ ümüze sizde güvenli ödeme yollarımız la sahip olabilirsiniz . Ödemeyi ister güvenli koşullarda kredi kartıyla yapın isterseniz de ürün kapınıza kadar gelince kapıda ödemenizi yapın . Bize 05466222002 nolu telefondan arayarak ya da whatsapdan yazarak ulaşabilirsiniz . Eğer istersenizde sitemize girip bize numaranızı bırakın biz sizi arayalım . Eğer daha önce den bizi tercih ettiyseniz zaten hiç düşünmeden bir daha alacağınız kesindir . Çünkü bizim tütünümüzün içimi o kadar zevklidir ki içince kendinizi uçuyor gibi hissedeceksiniz . Tütünümüzü içdiğiniz andan itibaren sizin ağzınıza verdiği o lezzet gün boyu ağzınızda kalacaktır . Bizim tütünümüzü denedikten sonra sigara içenlere acıyarak bakacaksınız . Her bütçeye uygun tütün çeşitlerimiz vardır . Adıyamanın Çelikhan ilçesinin yaylasında ürettiğimiz buram buram anadolu kokan açık tütünümüzü satın almak çok basit ve çocuk oyuncağı . Almış olacağınız Adıyaman açık tütünümüzün her tanesinin size vereceği o hazzı hiç bir başka tütünün ve hiçbir sigaranın vermeyeceğine eminiz . Bizim tütünümüzün sayesinde sigara ile tütün arasındaki farkı çok iyi bir şekilde anlıyacaksınız . Bizim ürünümüzü kullanan eski sigara tiriyakilerinin bize geri dönüşlerinde biz bu ana kadar ne içmişiz diye üzülüyorlar . Bizim açık tütün çeşitlerimizde adıyaman sert tütününden her türlü tütünden kadar istediğiniz sertlikte tütün bulabilirsiniz . Sizin vereceğiniz parayı kuruşu kuruşuna hakkediyor bizim tütünlerimiz bundan emin olabilirsiniz . Bizim Açık tütünümüz %100 doğaldır hiç bir kimyasal madde kullanılmaz . Hatta size açık tütünün doğallığını şöyle açıklayayım , bizim tütünümüzü 1 – 2 saat açık havada bekletirsek bozulma meydana gelebilir Fakat bir paket sigarayı güneşte 1 senede bekletsen herhangi bir bozulma olmaz çünkü sigarada bozulmayı önleyici bir çok kimyasal ve sentetik madde kullanılıyor . Bu kimyasal ve sentetik maddelerde  insan sağlına zararlıdır ve doğallığı engellemektedir .        

 

        Bize inanınki açık tütün denince artık akla direkt biz geliyoruz . Çünkü yüzlerce referansımızın geri dönmeleri ve tekrar tekrar tütünümüzü alması bizim büyük bir yol ilerlememize yol açtı . Yani size son olarak şunu diyeyim bizim tütünümüzü deneyince nirvanaya ulaşacaksınız

                              İlgili resim

 

" Türkiyenin 1 Numaralı Tütün Tedarikçisi Güven Tütüncülük hem toptan tütün hem perakende tütün hemde Bayilik sistemiyle Adıyaman ve çelikhan tütünü satışı yapıyor ... Neden Adıyaman ve çelikhan tütünü ? www.adiyamancelikhantutuncusu.com Güven Tütüncülük - 30 Yıllık Tecrübe Sipariş ve Müşteri Hizmetleri Numarası : 05466222002" Adıyaman tütünü ,toptan tütün satanlar,tütün satış sitesi,çelikhan tütünü satın al,açık tütün fiyatları çelikhan tütünü nasıl anlaşılır,toptan tütün filtresi,sarma tütün fiyatları, www.adiyamancelikhantutuncusu.com

 

 

 

Sarmalık Adıyaman Tütününe Talep Artıyor

SarmaTütüne Çok Yoğun Bir talep varTürkiye'de 2010 yılından itibaren tütün mamullerine yönelik uygulanan vergilerin yükseltilmesinin ardından, sigaralara göre yüzde 80 daha ucuz olan ve yoğunlukla Adıyaman ilinde üretilen Sarmalik Tutune yöneliş arttı

Sarmalık Adıyaman Tütününe Talep Artıyor ile ilgili görsel sonucu

Sigaraya gelen sürekli zamlardan dolayı tiryakiler sarmalık tütüne yöneliyor. Önceki haberimizde bahsetmiştik.

Türkiye'de 2010 yılından itibaren tütün mamullerine yönelik uygulanan vergilerin yükseltilmesinin ardından, sigaralara göre yüzde 80 daha ucuz olan ve yoğunlukla Adıyaman, Diyarbakır ve Bitlis illerinde üretilen sarmalık tütünlerin kayıt dışı piyasasının, yasal sigara piyasasının yüzde 14'ü kadar bir büyüklüğe eriştiği tahmin ediliyor.

 

İlgili resim

Adıyaman'ın Çelikhan ilçesinde yapılan anketin sonuçlarına göre; tütün mamullerine uygulanan özel tüketim vergisinde yapılan artışların sorunun temel kaynağını oluşturduğu, sarmalık kıyılmış tütün mamulü için uygulanan özel tüketim vergisinin düşürülmesi gerektiği belirlendi.

Sarmalık kıyılmış tütün mamulü üretimi için mevzuatta yer alan kısıtlayıcı hükümlerin yeniden düzenlenmesi gerektiği, Çelikhan ve benzeri sarmalık tütün üretim alanlarının Türkiye'ye özgü bir değer olduğundan hareketle, sürdürülebilir sarmalık tütün üretimi için devlet kurumları tarafından tütün üretimi, mamul üretim tesisi ve pazarlanmasına ilişkin çeşitli teşvikler sağlanması gerektiği gibi önemli bulgular öne çıktı.

Yapılan alan çalışmasında görüşülen üreticilerin en temel isteklerinin, tütünlerinin serbestçe nakledilmesi ve kayıtlı alıcılara satış yapmak olduğu görüldü. Üreticilerin yürürlükteki mevcut mevzuat konusunda hiç bilgi sahibi olmadıkları ve bu konuda bir çalışma yapılmadığı gerçeğini de ortaya çıkardı.

Türkiye genelindeki 160 bin adet tütün mamulü satış noktasına girmek ilk etapta mümkün görünmediğinden, sarmalık kıyılmış tütün mamulüne talebin yüksek olduğu illerde oluşturulacak bayilik sistemi ile bir satış yöntemi geliştirebileceği belirlendi.

Bu kapsamda, belirlenecek olan illerde oluşturulacak bayiler ve bunların alt bayileri şeklinde kurulacak bir organizasyon ile dağıtım ve satış kanalını kurmak mümkün görünüyor. Böylesi bir model ile mevcut kayıt dışı sistem ile üreticiden çıktıktan sonra aracı, dağıtıcı ve perakende satıcının paylarının eklenmesiyle çok yüksek karlar elde edilerek satılan Çelikhan menşeili tütünlerin satışını cazip hale getiriyor.

Her geçen gün pazar payı hızla yükselen bu kayıt dışı tütün pazarının kontrol altına alınmasıyla, hem bu payların ortadan kalkması hem de verilecek teşvik ve destekler ile beraber ürünün nihai satış fiyatının da azalacağı tahmin edildiğinden bir sorun yaşanmayacağı ileri sürülüyor.

 

ÇELİKHAN TÜTÜNÜ

ÇELİKHAN TÜTÜNÜ

Çelikhan tütünü fiyatları ve tütün sipariş yöntemi


30 Yıllık geçmişimizle kendi tarlalarımızla yetiştirdiğimiz Katkısız ve hilesiz Adıyaman Tütününü tüm Türkiyeye online sipariş alarak kapıda ister kredi kartı ister nakit  ödemeli olarak gönderiyoruz . Tütünlerimize ve kalitemize güveniyoruz . %100 Orjinal Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü

 

Çelikhan Tütünü Siparişi Nasıl Verilir

İlgili resim

Güven Tütüncülük olarak müşterilerimize en kaliteli ve her içime uygun tütünler gönderiyoruz . 30 yıl’a aşkın zamandır tüm ülkede toptan tütün satıyoruz ve ayrıca perakende ve bayilik sistemiylede hem bireysel kullanıcılara hemde dükkanlara tütün gönderiyoruz . www.adiyamancelikhantutuncusu.comAdıyaman tütünü ve Çelikhan tütününü kapınıza kadar güvenle ulaştıran profesyonel bir e-ticaret sitesidir . Bütün ürünlerimiz faturalıdır . 

Peki  tütün siparişini nasıl verebilirim ;

1.      Çelikhan tütünü  Sipariş Yöntemi :

www.adiyamancelikhantutuncusu.com e-tütün sitemize üye olarak müşterimiz olursunuz bunun avantajı hem size kampanya ve fiyatlardan haberdar etmek hemde tütün siparişiniz kolaylıkla tamamlayıp sipariş takibiniz için önerdiğimiz yöntemdir .

Sitemize üye olduktan sonra içiminize göre tüm ürünler sıralanmış ürünleri seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz .

Tütün siparişinizi verdikten sonra bize direk bildirim gelmekte ve en kısa sürede müşteri temsilcimiz size ulaşarak sizinle teyitleşmektedir . Sormak istediğiniz

Her türlü soruyu müşteri temsilcimize sorabilir detaylı bilgi alabilirsiniz . Siparişiniz hazırlanıp size e-mail veya sms yoluyla hazırlık ve kargolanma sürelerini bildirmekteyiz . Siparişiniz kapınıza ulaştığında ise yapmanız gereken ister nakit isterde kredi kartıyla ödemenizi yaparak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz .

 

 

2.      Çelikhan tütünü  Sipariş Yöntemi :

www.adiyamancelikhantutuncusu.com e-tütün sitemize girerek üye olmadan direk alışverişe başlamak . Seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyip misafir girişi yapabilirsiniz . Sitemize kişisel bilgi ve adresinizi yazarak siparişinizi verebilirsiniz .

Siparişiniz hazırlanıp size e-mail veya sms yoluyla hazırlık ve kargolanma sürelerini bildirmekteyiz . Siparişiniz kapınıza ulaştığında ise yapmanız gereken ister nakit isterde kredi kartıyla ödemenizi yaparak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz .

 

3.      Çelikhan tütünü  Sipariş Yöntemi :

www.adiyamancelikhantutuncusu.com e-tütün sitemize girerek ürünleri incelemek. Seçtiğiniz tütünleri eğer üye olmadan ve misafir girişi yapmadan sipariş vermek istiyorsanız Müşteri Hizmetleri Numarası : 0546 622 2002 numaramızı arayarak tütün siparişinizi verebilirsiniz . Herşey bukadar basit ve kolay .

Çelikhan Tütünü  (Güven Tütüncülük )

Tüm dünyaca bilinen gerçeklik tütünün ana vatanı Amerika kıtası sayılır.Tütünün Dünyaca tanınması, Amerika Kıtasının keşfi ile olmuştur.  Ancak şuda bir gerçekki en iyi tütünAdıyaman çelikhan da yetişir  devamlı aynı tütünü bulma sıkıntısı yaşayan müşterilerin tek adresi Kıyılmış tütün kağıda sarılarak içilmesi 18. yüzyılda başlanmıştır.Avrupa’da sigara şeklinde tütün içilmesine ilk defa İspanya’da başlanmıştır.1878 yılında saatte 3600 sigara üreten ilk sigara makinesi yapılmış sigara ve tütün sanayiii bu şekilde gelişmeye başlamıştır.Tütünün en önemli kullanma şekli sigara olarak kullanılmasıdır. Biz Türkiye’ nin her tarafına tütün satan bir siteyiz Türkiye’ nin neresinde olursanız olun meşhur Adıyaman-Çelikhan tütününü ve tütün ürünlerinizi Adıyamandan kapınıza kadar getiriyoruz. Tütün, kurutulmuş yapraklarından yararlanılan tek yıllık bir endüstri bitkisidir. Tütün bitkisinin  kurutulmuş yaprağı, tütün mamulleri sanayiinin temel hammaddesini oluşturur. Bilinen tütün  mamulleri; sigara, sigar (puro, sigarillo), tömbeki, pipo, enfi ye, kıyılmış tütün ve çiğneme tütünüdür.Sizde bilgi almak için hemen müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz !

Türkiye’de Tütüncülük ve Tütün  Satılışı

Türkiye tarım ve hayvancılıkta önde gelen ülkelerden birisi ve bu özelliğini fazlasıyla iyi şekilde kullanmakta . Tarımda bir çok ürünle birlikte tütün yetiştiriciliğide önde gelmektedir . Birçok ülke tütün tarımı yapabilmektedir , ancak kaliteli ve içime uygun tütün her ülkede ve yörede yetişememektedir .

            Özellikle kaliteli ve içime uygun en iyi tütünler ülkemizde “ Başta Adıyaman tütünü , çelikhan tütünü , bitlis tütünü, Ege bölgesi (Akhisar, Söke,Manisa,Denizli,Eşme civarı).Karadeniz bölgesi (Erbaa, (Bafra, Samsun, Amasya, Trabzon civarı).Trakya bölgesi (Keşan, Kırklareli çevresi).Marmara Bölgesi (Balıkesir, Bursa, Bolu, İzmit çevresi).Doğu Anadolu bölgesi Malatya, Bitlis, Diyarbakır, Muş, Hakkari)

Türkiyede birçok bölgede tütün yetiştirilmesine rağmen en sevilen tütünler genellikle doğu bölgelerinde yetişen tütünler oluyor. Doğu bölgesinin iklim ve toprak şartları tütün yetiştiriciliği için daha elverişli çünkü. Bizden en çok talep edilen tütünleri ise şu şekilde sıralayabilirim.

En iyi ve kaliteli tütünleri sıralarsak

Bizde Güven Tütüncülük olarak müşterilerimize en kaliteli Adıyaman tütünü ve çelikhan tütünlerini sunuyoruz . Müşterilerimizden sipariş aldıktan sonra tüm süreci mail yoluyla bilgilendirerek tütün müşterimize ulaşana kadar takibi sürdürüyoruz . Tütün güvenle ulaştıktan sonra hem tütünü satın alan  müşterimiz memnun oluyor hem de tütün satışını yapan biz memnun oluyoruz . Sonuçta bu işte her iş gibi müşteri memnuniyeti gerektiren bir iş .

Onun için çok ve problemli satışlar yapıp insanları mağdur etmektense az ama kaliteli tütünleri müşterilerimize ulaştırarak alışverişi sorunsuz tamamlıyoruz .

         “ İNSANLARIN MEMNUNİYETİ EN BÜYÜK KAZANÇTIR “

 

 

--- TÜTÜN HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER ---

ETİKETLER : Güven Tütüncülük tütüncüler tütüncü mehmet efendi tütüncü otomotiv tütüncü dükkanları tütüncü sandık tütüncü mehmet efendi migros tütüncü oktay amca tütüncü kadıköy tütüncü malzemeleri tütüncü adıyaman tütüncü antalya tütüncü bayilik tütüncü bakırköy tütüncü bursa tütüncü beşiktaş tütüncü baskını tütüncü bahri efendi tütüncü bisiklet konya cüneyt tütüncü cevdet tütüncü cansu tütüncü tütüncü dükkanı ruhsatı tütüncü denizli tütüncü dükkanı kadıköy tütüncü dükkanı açma şartları tütüncü dükkanı açmak için gerekli belgeler tütün hanı gaziantep tütüncü izmir tütüncü istanbul tütüncü işi leyla tütüncü adıyaman tütünü ekşi adıyaman tütünü fiyatı adıyaman tütünü toptan adıyaman tütünü nasıl saklanır adıyaman tütünü yasak adıyaman tütünü nereden alınır adıyaman tütünü istanbul adıyaman tütünü ne kadar adıyaman tütünü özellikleri adıyaman tütünü nasıl yapılır adıyaman tütünü adıyaman tütünü ankara adıyaman tütünü satın al adıyaman tütünü al adıyaman tütünü antalya adıyaman tütünü adıyaman/adıyama
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Gazete Manşetleri

sanalbasin.com üyesidir
© Copyright 2014 Adıyaman Nabız. Tüm hakları saklıdır.
SPOR
SİYASET